شنبه 7 مرداد 1396   11:37:29
.
مهمترین اخبار
1396/5/4 چهارشنبه

1396/5/3 سه شنبه

1396/5/3 سه شنبه

1396/5/3 سه شنبه

1396/5/3 سه شنبه

1396/5/3 سه شنبه

1396/5/3 سه شنبه

1396/5/3 سه شنبه

1396/5/3 سه شنبه

1396/4/31 شنبه

داده نماها

اخرین اخبار

بيشتر

جراید

رویداد

همایش

بيشتر

پادکست

دفتر نمایندگی های استان تهران

رئیس دفتر: جهانگیر رستم زاده آدرس: رباط کریم - بلوار امام خمینی - کوچه اداره برق - جنب آموزشگاه سینا - پلاک ۷۲ شماره تماس: ۵۶۲۱۳۶۹۸ - ۵۶۲۱۳۴۶۲ فاکس: 56213698 ایمیل: RobatKarim@tceo.ir

سرپرست دفتر :شهرام محمدزاده آدرس: نسیم شهر - بلوار غدیر - روبروی خیابان دادگستری - مجتمع خلیج فارس - طبقه دوم شماره تماس: ۵۶۷۵۷۰۳۴

رئیس دفتر: پژمان قوامی یزدی آدرس: جاده ملارد - بلوار مارلیک - نرسیده به میدان سپاه - مجتمع ساحل - بلوک ۲ - طبقه ۲ - پلاک۲۰۵ شماره تماس: ۶۵۱۷۸۷۹۹ - ۶۵۱۷۸۷۵۵ ایمیل: Malard@tceo.ir

رئیس دفتر: شهرام اعتمادی آدرس: شهر جدید - فاز ۳ - جنب مجتمع تجاری - اداری بوستان شماره تماس: ۶۵۵۵۰۴۷۴ ایمیل: Andishe@tceo.ir

سرپرست دفتر : مجتبی مشرفی آدرس: باغستان - بلوار حضرت رسول اکرم- خیابان لاله یکم اصلی -پلاک۲۴ شماره تماس: ۶۵۲۳۴۵۷۷ ایمیل: Baghestan@tceo.ir

سرپرست دفتر : ساسان رستمی آدرس: خیابان ولیعصر - روبروی بیمارستان سجاد - برج سعدی - طبقه ۵ - واحد ۱۲ شماره تماس: ۶۵۲۲۰۰۶۹ - ۶۵۲۴۷۸۳۰ ایمیل: Shahryar@tceo.ir

رئیس دفتر: رضا خوانپایه 15 آدرس: پرند ، میدان بصیرت(دانشگاه)، بلوار انقلاب اسلامی، بعد از پمپ بنزین، ساختمان های باغ ویلایی، پلاک شماره تماس: ۵۶۹۴۸۴۷۰ - ۵۶۹۳۳۷۴۴ -۵۶۹۳۳۷۵۳ - ۵۶۹۳۳۷۴۶ واحد ماده 33: 56897278 واحد نظارت گاز: 56897275 واحد نقشه برداری: 56897276 واحد شرکت های حقوقی: 56897276 ایمیل: Parand@tceo.ir

رئیس دفتر: شهرام ملکیان آدرس: شهر قدس - بلوار ۴۵ متری انقلاب - نبش کوچه صنعت پنجم - مجتمع کوه نور - طبقه ۱ - واحد ۳ شماره تماس: ۴۶۸۳۰۵۸۰ - ۴۶۸۳۵۹۹۶ ایمیل: ShahrGhods@tceo.ir

سرپرست دفتر : ساسان پیرزیاد آدرس: اسلامشهر - خ امام موسی کاظم - کوچه شهید تقی زاده(عدالت 21) - پلاک ۱۶ شماره تماس: ۵۶۶۹۰۱۶۰ - ۵۶۶۹۰۱۶۱ ایمیل: Eslamshahr@tceo.ir

سرپرست دفتر : یاسر معینی ۱۳ آدرس: چهاردانگه - بزرگراه آیت اله سعیدی - خ آهوان(جنب شهرداری چهاردانگه) - پلاک شماره تماس: ۵۵۲۶۷۴۱۱ - ۵۵۲۶۷۴۱۲ ایمیل: Chahardangeh@tceo.ir

رئیس دفتر: مهندس صادق رضایی موئد آدرس:کهریزک، بلوار شهید بهشتی، روبروی بخشداری، پلاک 100، طبقه همکف شماره تماس: 56525631 - 56510195

رئیس دفتر: مهندس رحیم زمانی آدرس: حسن آباد، بلوار امام خمینی (ره)، جنب شهرداری، پلاک 513 مجتمع اداری و تجاری مدائن، طبقه چهارم، واحد 12 شماره تماس: 56225529

سرپرست دفتر : سید مهدی لعل چی گران آدرس: باقرشهر - بلوار غدیر - روبروی ۳۰ متری امام خمینی - بالای بانک پارسیان - طبقه ۴- واحد ۹ شماره تماس: ۵۵۲۳۳۲۵۴۵ - ۵۵۲۳۳۲۵۷۵ ایمیل: BagherShahr@tceo.ir

رئیس دفتر: پیام رئیسی آدرس: شهرری - میدان شهرداری (هادی ساعی) - جنب بانک مسکن - ورودی دی - پلاک ۳۲ - طبقه ۳ - واحد ۱۸ شماره تماس: ۵۵۹۷۱۴۷۸ - ۵۵۹۷۱۶۹۵ ایمیل: Shahrrey@tceo.ir

سرپرست دفتر : وحید شفیعی مقدم آدرس: ورامین - خ شهید بهشتی - خ آزادگان - مجتمع اداری نیلوفر آبی - ورودی ۲ - طبقه اول شماره تماس: ۳۶۲۹۸۰۰۳ - ۳۶۲۹۸۰۰۴ ایمیل: Varamin@tceo.ir

سرپرست دفتر : بهزاد عابدینی آدرس: قرچک - شهرک طلائیه - روبروی فرمانداری قرچک - پلاک ۱ - طبقه همکف شماره تماس: ۳۶۱۵۳۱۸۸ - ۳۶۱۵۸۲۰۵ - ۳۶۱۵۲۳۳۴ ایمیل: Gharchak@tceo.ir

سرپرست دفتر : سیروس قادری آدرس: پیشوا - خیابان امام خمینی - جنب کوچه شهید سیل سپور - پلاک ۳۱۴ - طبقه دوم شماره تماس: ۳۶۷۳۹۰۹۶ - ۳۶۷۳۹۰۹۴ - ۳۶۷۳۹۰۹۸ فکس:36739098

رئیس دفتر: محمدرضا فراست آدرس: ضلع شرقی شهرداری - ابتدای خیابان امام رضا شصت و هفتم - پلاک ۹ - طبقه چهارم شماره تماس: ۳۶۴۴۰۶۳۶ ایمیل: Pakdasht@tceo.ir

رئیس دفتر: جلال شیری ۱۰ آدرس: گلستان - روبروی بانک مسکن - ساختمان آریانا - طبقه ۴ - واحد شماره تماس: ۵۶۷۴۵۲۳۳ -۵۶۶۷۷۹۵۱ ایمیل: Baharestan@tceo.ir

رئیس دفتر : علی گودرزی مهر آدرس :خیابان میرداماد-میدان مادر-خیابان شاه نظری-نبش کوچه چهاردهم-پلاک4 شماره تماس :26415735

تهران جنوب رئیس دفتر: مجتبی آمری نیا آدرس: خیابان توحید، بالاتر از تقاطع آزادی، پلاک 33، طبقه سوم (طبقه فوقانی بانک گردشگری)،واحد 8 شماره تماس: ۶۶۵۷۱۴۹۶ - ۶۶۵۷۱۰۹۶

سرپرست دفتر : مهران غزنوی راد ۷۲۲ آدرس: رسالت - خیابان فرجام شرقی - تقاطع شهید حیدرخانی - جنب داروخانه فرجام - پلاک شماره تماس: ۷۷۱۹۹۷۴۹ - ۷۷۱۹۹۷۵۱ - ۷۷۱۹۹۷۵۰ نمابر: 77199749 ایمیل:TehranShargh@tceo.ir

سرپرست دفتر : رامین نقیب السادات آدرس: اتوبان همت - خ سردار جنگل(بین همت و نیایش) - بعد از چهارراه میرزابابائی - نبش کوچه نسترن - ساختمان ناران - طبقه ۱ شماره تماس: ۴۴۴۹۶۵۰۴ ایمیل: TehranGharb@tceo.ir

رئیس دفتر: محسن تولیت زواره ۴ آدرس: خیابان میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - نبش کوچه چهاردهم - پلاک شماره تماس: ۲۶۴۱۴۶۶۲ - ۲۶۴۱۴۷۳۵ نمابر: 26414379 داخلی 6 ایمیل: TehranShomal@tceo.ir

رئیس دفتر: سیدحمید میرموسی تفرشی آدرس: لواسان، بلوار امام خمینی، روبروی خیابان سرافرازیان، ساختمان عظیم زاده، طبقه اول، واحد 24 شماره تماس: ۲۶۵۴۵۲۰۷ ایمیل: Lavasan@tceo.ir

رئیس دفتر: علیرضا ملکی آدرس: نرسیده به میدان فشم - روبروی سازمان آب و بیمه تأمین اجتماعی - ساختمان بانک صادرات - طبقه ۴ شماره تماس: ۲۶۵۰۰۷۷۳ - ۲۶۵۰۰۷۷۴ ایمیل: OshanFasham@tceo.ir

رئیس دفتر: علیرضا پیرحیاتی آدرس: شمشک - ساختمان مهتاب - بلوک آ- واحد ۱۲ شماره تماس: ۲۶۵۲۶۳۳۱ - ۲۶۵۲۶۳۳۲

رئیس دفتر: پیام بدیع آدرس: شهر جدید پردیس - فاز ۲ - میدان امام خمینی - مجتمع تجاری بهاران - واحد ۳ و ۴ شماره تماس: ۷۶۲۴۱۹۷۶ - ۷۶۲۴۱۹۷۷ تلفن همراه: ایمیل: Pardis@tceo.ir

سرپرست دفتر : مرتضی بصام آدرس: ابتدای رودهن، نبش خیابان امیرکبیر، پلاک 1249، طبقه سوم، واحد 5 شماره تماس: ۷۶۵۱۸۱۳۴-۷۶۵۱۸۱۳۵ تلفن همراه:- ایمیل: Boumehen@tceo.ir

رئیس دفتر: محمدحسین خان قلی آدرس: فیروزکوه، خیابان ۴۵ متری، کوچه بن بست اداره پست، پلاک۵ شماره تماس: ۷۶۴۰۲۷۴۵ ایمیل: Firozkooh@tceo.ir

تهران سرپرست دفتر : بهروز کریمی آدرس: تهران، میدان 17 شهریور، بلوار شهرداری، جنب اداره آب و فاضلاب شهرستان دماوند، طبقه دوم شماره تماس: 76338192 - 76338194 نمابر: 76338192 تلفن همراه:09121044979 بومهن - رودهن

دماوند سرپرست دفتر : بهروز کریمی آدرس: دماوند، میدان 17 شهریور، بلوار شهرداری، جنب اداره آب و فاضلاب شهرستان دماوند، طبقه دوم شماره تماس: 76338192 - 76338194 نمابر: 76338192 تلفن همراه:09121044979 ایمیل:damavand@tceo.ir

نام شهر

گزارش تصویری

بيشتر

گزارش ویدیویی

بيشتر

ابداعات مهندسی

نوآوری علمی

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.