شنبه 29 مهر 1396   12:03:47
.
مهمترین اخبار
داده نماها

اخرین اخبار

بيشتر

جراید

رویداد

همايش ها

پادکست

دفتر نمایندگی های استان تهران

رئیس دفتر: جهانگیر رستم زاده
آدرس: رباط کریم - بلوار امام خمینی - کوچه اداره برق - جنب آموزشگاه سینا - پلاک ۷۲
شماره تماس: ۵۶۲۱۳۶۹۸ - ۵۶۲۱۳۴۶۲
فاکس: 56213698
ایمیل: RobatKarim@tceo.ir

سرپرست دفتر: جهانگير رستم زاده
آدرس: نسیم شهر - ميدان هفت تير -  بلوار الغدیر - روبروی خیابان دادگستری - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم- واحد6
شماره تماس: ۵۶۷۵۷۰۳۴

رئیس دفتر: پژمان قوامی یزدی
آدرس: جاده ملارد - بلوار مارلیک - نرسیده به میدان سپاه - مجتمع ساحل - بلوک ۲ - طبقه ۲ - واحد۲۰۵
شماره تماس: ۶۵۱۷۸۷۹۹ - ۶۵۱۷۸۷۵۵
ایمیل: Malard@tceo.ir

رئیس دفتر: ساسان رستمی
آدرس: شهر جدید - فاز ۳ - جنب مجتمع تجاری - اداری بوستان شماره
تماس: ۶۵۵۵۰۴۷۴
ایمیل: Andishe@tceo.ir

سرپرست دفتر :مجتبی مشرفی
آدرس: باغستان - بلوار رسول اکرم(ص)- خیابان لاله یکم اصلی -پلاک44
شماره تماس: ۶۵۲۳۴۵۷۷
ایمیل: Baghestan@tceo.ir

سرپرست دفتر : ساسان رستمی
آدرس: شهریار- خیابان طالقانی- کوچه شهید ملک محمدی- پلاک 13
شماره تماس: 65247830 -65220069
ایمیل: Shahryar@tceo.ir

رئیس دفتر: رضا خوانپایه
آدرس: پرند ، میدان بصیرت(دانشگاه)، بلوار انقلاب اسلامی، بعد از پمپ بنزین، ساختمان های باغ ویلایی، پلاک15
شماره تماس: ۵۶۹۴۸۴۷۰ - ۵۶۹۳۳۷۴۴ -۵۶۹۳۳۷۵۳ - ۵۶۹۳۳۷۴۶
واحد ماده 33: 56897278
واحد نظارت گاز: 56897275
واحد نقشه برداری: 56897276
واحد شرکت های حقوقی: 56897276
ایمیل: Parand@tceo.ir

رئیس دفتر: شهرام ملکیان
آدرس: شهر قدس - بلوار ۴۵ متری انقلاب - نبش کوچه صنعت پنجم - مجتمع کوه نور - طبقه ۱ - واحد 3+
شماره تماس: ۴۶۸۳۰۵۸۰ - ۴۶۸۳۵۹۹۶
ایمیل: ShahrGhods@tceo.ir

سرپرست دفتر : ساسان پیرزیاد
آدرس: اسلامشهر - خيابان امام موسی کاظم - کوچه شهید تقی زاده(عدالت 21) - پلاک ۱۶
شماره تماس: ۵۶۶۹۰۱۶۰ - ۵۶۶۹۰۱۶۱
ایمیل: Eslamshahr@tceo.ir

سرپرست دفتر : یاسر معینی
آدرس: چهاردانگه - بزرگراه آیت اله سعیدی - خيابان آهوان(جنب شهرداری چهاردانگه) - پلاک۱۳
شماره تماس: ۵۵۲۶۷۴۱۱ - ۵۵۲۶۷۴۱۲
ایمیل: Chahardangeh@tceo.ir

رئیس دفتر: مهندس صادق رضایی موئد
آدرس:کهریزک، بلوار شهید بهشتی، روبروی بخشداری، پلاک 100، طبقه همکف
شماره تماس: 56525631 - 56510195

رئیس دفتر: مهندس رحیم زمانی
آدرس: حسن آباد، بلوار امام خمینی (ره)، جنب شهرداری، پلاک 513 مجتمع اداری و تجاری مدائن، طبقه چهارم، واحد 12
شماره تماس: 56225529

سرپرست دفتر : سید مهدی لعل چی گران
آدرس: باقرشهر - بلوار غدیر - روبروی ۳۰ متری امام خمینی - بالای بانک پارسیان - طبقه ۴- واحد ۹
شماره تماس: ۵۵۲۳۳۵۴۵ - ۵۵۲۳۳۵۷۵
ایمیل: BagherShahr@tceo.ir

رئیس دفتر: پیام رئیسی
آدرس: شهرری - میدان شهرداری (هادی ساعی) - جنب بانک مسکن - ورودی D - پلاک ۳۲ - طبقه ۳ - واحد ۱۸
شماره تماس: ۵۵۹۷۱۴۷۸ - ۵۵۹۷۱۶۹۵
ایمیل: Shahrrey@tceo.ir

سرپرست دفتر : وحید شفیعی مقدم
آدرس: ورامین - خيابان شهید بهشتی - خيابان آزادگان - مجتمع اداری نیلوفر آبی - ورودی ۲ - طبقه اول
شماره تماس: ۳۶۲۹۸۰۰۳ - ۳۶۲۹۸۰۰۴
ایمیل: Varamin@tceo.ir

سرپرست دفتر : بهزاد عابدینی
آدرس: قرچک - شهرک طلائیه - روبروی فرمانداری قرچک - پلاک ۱ - طبقه همکف
شماره تماس: ۳۶۱۵۳۱۸۸ - ۳۶۱۵۸۲۰۵ - ۳۶۱۵۲۳۳۴
ایمیل: Gharchak@tceo.ir

سرپرست دفتر : سیروس قادری
آدرس: پیشوا - خیابان امام خمینی - جنب کوچه شهید سیل سپور - پلاک ۳۱۴ - طبقه دوم
شماره تماس: ۳۶۷۳۹۰۹۶ - ۳۶۷۳۹۰۹۴ - ۳۶۷۳۹۰۹۸
فکس:36739098

رئیس دفتر: محمدرضا فراست
آدرس: ضلع شرقی شهرداری - ابتدای خیابان امام رضا شصت و هفتم - پلاک ۹ - طبقه چهارم
شماره تماس: ۳۶۴۴۰۶۳۶
ایمیل: Pakdasht@tceo.ir

رئیس دفتر: جلال شیری
آدرس: گلستان - روبروی بانک مسکن - ساختمان آریانا - طبقه ۴ - واحد۱۰ 
شماره تماس: ۵۶۷۴۵۲۳۳ -۵۶۶۷۷۹۵۱
ایمیل: Baharestan@tceo.ir

رئیس دفتر : علی گودرزی مهر
آدرس :خیابان میرداماد-میدان مادر-خیابان شاه نظری-نبش کوچه چهاردهم-پلاک4
شماره تماس :26415735

تهران جنوب رئیس دفتر: مجتبی آمری نیا
آدرس: خیابان توحید، بالاتر از تقاطع آزادی، پلاک 33، طبقه سوم (طبقه فوقانی بانک گردشگری)،واحد 8
شماره تماس: ۶۶۵۷۱۴۹۶ - ۶۶۵۷۱۰۹۶ - 66571470

سرپرست دفتر : مهران غزنوی راد 
آدرس: تهرانپارس - اتوبان رسالت - چهارراه رشید (خیابان 115) - جنب بانک ملت - پلاک 164 - ساختمان عماد - طبقه اول
شماره تماس:77702355-77702734
نمابر: -
ایمیل:TehranShargh@tceo.ir

سرپرست دفتر : رامین نقیب السادات
آدرس: اتوبان همت - خيابان سردار جنگل(بین همت و نیایش) - بعد از چهارراه میرزابابائی - نبش کوچه نسترن - ساختمان ناران - طبقه ۱
شماره تماس: ۴۴۴۹۶۵۰۴
ایمیل: TehranGharb@tceo.ir

رئیس دفتر: محسن تولیت زواره 
آدرس: خیابان میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - نبش کوچه چهاردهم - پلاک4
شماره تماس: ۲۶۴۱۴۶۶۲ - ۲۶۴۱۴۷۳۵
نمابر: 26414379 داخلی 6
ایمیل: TehranShomal@tceo.ir

رئیس دفتر: سیدحمید میرموسی تفرشی
آدرس: لواسان، بلوار امام خمینی، روبروی خیابان سرافرازیان، ساختمان عظیم زاده، طبقه اول، واحد 24
شماره تماس: ۲۶۵۴۵۲۰۷
ایمیل: Lavasan@tceo.ir

رئیس دفتر: علیرضا ملکی
آدرس: نرسیده به میدان فشم - روبروی سازمان آب و بیمه تأمین اجتماعی - ساختمان بانک صادرات - طبقه ۴
شماره تماس: ۲۶۵۰۰۷۷۳ - ۲۶۵۰۰۷۷۴
ایمیل: OshanFasham@tceo.ir

رئیس دفتر: وحيد شفيعی مقدم
آدرس: شمشک - ساختمان مهتاب - بلوکA - واحد ۱۲
شماره تماس: ۲۶۵۲۶۳۳۱ - ۲۶۵۲۶۳۳۲

رئیس دفتر: پیام بدیع
آدرس: شهر جدید پردیس - فاز ۲ - میدان امام خمینی - مجتمع تجاری بهاران - واحد ۳ و ۴
شماره تماس: ۷۶۲۴۱۹۷۶ - ۷۶۲۴۱۹۷۷
تلفن همراه:
ایمیل: Pardis@tceo.ir

سرپرست دفتر : مرتضی بصام
آدرس: ابتدای رودهن، نبش خیابان امیرکبیر، پلاک 1249، طبقه سوم، واحد 5
شماره تماس: ۷۶۵۱۸۱۳۴-۷۶۵۱۸۱۳۵
تلفن همراه:-
ایمیل: Boumehen@tceo.ir

رئیس دفتر: محمدحسین خان قلی
آدرس: فیروزکوه، خیابان ۴۵ متری، کوچه بن بست اداره پست، پلاک۵
شماره تماس: ۷۶۴۰۲۷۴۵
ایمیل: Firozkooh@tceo.ir

دماوند سرپرست دفتر : بهروز کریمی
آدرس: گیلاوند - بلوار شهید بهشتی ، نبش خیابان یاس 3 (طبقه فوقانی فروشگاه جانبو)
شماره تماس: 76345168

ایمیل:damavand@tceo.ir

نام شهر

گزارش تصویری

بيشتر

گزارش ویدیویی

بيشتر

ابداعات مهندسی

نوآوری علمی

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.